Co bude v Ordinaci v růžové zahradě na jaře 2014 nového?

Pokračování 9. sezony nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2 přinese na jaře 2014 divákům další napínavé příběhy. Scenáristé si tentokrát připravili zápletky plné emocí a zvratů.

Hanák nastoupí k záchrance a kamenická nemocnice přivítá novou doktorku!
Gábina se synem Filípkem se připletou k tragické nehodě! Čestmír Mázl nebude zvládat bez Jakuba péči o Mikyho, s tím mu pomůže sestřička Mirka.

Nové postavy v Ordinaci na jaře 2014

MUDr. Andrea Blechová - herečka Klára Cibulková

Chirurg a záchranářka. Andrea je tvrdá, od rány, nebere si servítky, vždycky jasně řekne svůj názor a občas použije i ostřejší slovo – má proto logicky problém s autoritami. V tomhle ohledu je to takový Hanák v sukni, jenže u ní jako ženy to víc překvapí. Je sportovní, houževnatá, hezká, ale vzhled není to, na co klade důraz. Andrein otec je věhlasná kapacita, chirurg MUDr. Oldřich Blech, bývalý profesor na medicíně, se kterým se během studií setkali i někteří ze stávajících lékařů. Andrea ale není ráda, když ji lidé berou jako „dceru známého profesora Blecha“. Chce být sama za sebe.

MUDr. Tomáš Zajíc - herec Braňo Holiček

Je mu 26 let, je čerstvě po škole. Neatestovaný lékař bez zkušeností, takže bude vždy pracovat pod dozorem kolegů. Chirurgie je však jeho vysněný obor a chce mu dát vše. Je idealistický, pečlivý, zodpovědný, snaživý doktor, sympaťák. Rychle se učí. Chybí mu však sebevědomí a neprosazuje se tam, kde si není absolutně jistý svojí pravdou. Ve vztahu k ženám je nesmělý romantik. V životě to neměl jednoduché. A jeho nejlepším kamarádem je Jirka Linhart.

Jirka Linhart - herec Adam Kraus

Sanitář. V mnoha ohledech je opakem svého kamaráda Tomáše. Je sebejistý, podnikavý, nepoctivý. Je frajer, se ženami to umí. V životě se musí těžce protloukat, proto nemá problém provést občas nějaké šméčko. Nikdy by však neublížil Tomášovi ani jeho otci. Slabšího Tomáše chrání a když je třeba, tak se za něj i popere…


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.