Co bude v Ordinaci v růžové zahradě na podzim 2015 nového?

Smutné události, ale i ty veselejší! Přepadení, ale i nečekané těhotenství! A především veliký návrat oblíbené postavy! Podívejte se, na co se můžete těšit v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2.

Kateřina (Jana Stryková), Ota (Martin Stránský), Jirka (Adam Kraus)

Jirka Kateřině opět lže o tom, jak se živí. Ta je zoufalá. Uvědomuje si, že se Jirka nikdy nezmění. Do Kamenice se v tu chvíli vrací́ Ota Kovař, Kateřinina velká́ láska. Pravý opak nezodpovědného Jirky. Kateřina cítí, že je do Oty stále zamilovaná. Jenže dítě čeká s Jirkou.

Mázl (Petr Rychlý), Jakub (Ladislav Ondřej), Aisha (Eliška Boušková)

Mázl slaví padesáté narozeniny a cítí se starý. Nepomáhá nic. Ani tandemový seskok, který dostává jako dárek k padesátým narozeninám. Mázl se smiřuje s tím, že je z něho mrzutý dědek. Jako kdyby toho nebylo dost, nastupuje na gynekologii nová lékařka, Afričanka Aisha, která se chová jakoby uměla všechno líp než Mázl. Hádky mezi nimi jsou na denním pořádku. Mázl zjišťuje, že Aisha nepřišla do Čech náhodou.

Hanák (Radim Fiala), Andrea (Klára Cibulková), Simona (Pavla Drtinová), Zdeněk (Ondřej Kavan)

Poklidný život na záchrance zničí děsivá událost, která se stane Simoně. Andrea s Hanákem se jí ze všech sil snaží pomoct. Andrea se ale do jejího problému ponoří víc, než se Hanákovi líbí. Andrea začne pátrat na vlastní pěst. Situace všech se komplikuje.

Běla (Zlata Adamovská), Hofman (Jan Kanyza), Ženíšek (Zdeněk Žák)

Běla přijala do ordinace místo Radka svou bývalou lásku Ženíška. Vzájemnou spolupráci ale komplikují jejich rozdílné povahy, Ženíškova záliba v ženách, i chybějící zdravotní sestra. Běla i Ženíšek mají o sestře zcela jiné představy, po pár nezdařených pokusech najdou Aloisii, ženu, která se ničeho nebojí, ale všichni se bojí jí. Všichni, kromě dětí. Když se zdá, že bude v Růžovce konečně klid, Jindřich opět přivede všechny do pořádného problému.

Tomáš (Braňo Holiček), Stela (Kamila Kikinčuková), Seifert (Jan Kačer), René (Daniel Bambas), Bára (Barbora Jánová)

Tomáš čeká dítě se Stelou , svůj cíl tak má na dosah. Seifert chce vlastnictví nemocnice rozdělit mezi oba vnuky. Díky Stele se tak Tomáš může stát vlastníkem i ředitelem nemocnice. Touží po tom tak, že se neštítí ničeho.

Švarc (Martin Zounar), Heluš (Martina Randová), Naďa (Lucie Zedníčková)

Švarc je ve vězení a Heluš bez něj nedokáže žít. Najme právníka a snaží se dostat Švarce na svobodu. Heluš má pro Boba výbornou zprávu – je těhotná! Švarc se ale neraduje ani z Heluš, ani z dítěte. Do děje vstupuje právnička Naďa a Heluš se to vůbec nelíbí.

Suchý (Jan Čenský), Hejduk (Pavel Kikinčuk), Zdena Suchá (Dana Morávková)

Zdena Suchá se přestěhovala na Slovensko, aby unikla dusné atmosféře v Kamenici. Mezi Suchým a Hejdukem to vře. Pro Suchého je nesmírně těžké zachovat si profesionální nadhled a nepřenášet svoji zlost do nemocnice, zejména když Hejduk využívá svého postavení nadřízeného. Suchý si uvědomuje, že zůstat v nemocnici začíná být hodně těžké.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.