Co bude v Ordinaci v růžové zahradě 2 na jaře 2018 nového?

Co přinesou díly Ordinace v novém roce? Odkrýváme příběhy oblíbených hrdinů!

Když nemůžete být s tím, kterého milujete… Když nevíte, pro co se rozhodnout… Když se vám před očima vaše vlastní dítě trápí… Když se zklamete… Když šlápnete vedle… Když ten krok nejde vzít zpátky… Když už nemáte chuť jít dál… Pak řešíte to, co hrdinové seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ale každý příběh přece může mít happy end! Skoro každý…

ALENA, MÁZL A RYTÍŘ

Alena (Michaela Badinková) je těhotná, ale neví s kým. Mázl (Petr Rychlý) s Rytířem (Miroslav Etzler) se tak utkávají coby dva kandidáti na tatínka. Komické soupeření zastaví až vážný problém Aleny i děťátka. Oba muži musí spolupracovat, aby je zachránili. Podaří se jim to? A je otcem Mázl, nebo Rytíř?

KVĚTA, VILÍK, JONÁŠ A DENISA

Květa (Klára Oltová) a Vilík (Roman Štabrňák) začínají křehký vztah, kterému ale nefandí Květin syn Jonáš (Milan Peroutka). Květa zjišťuje, že její zesnulý manžel vůbec nebyl takový světec a hrdina, jak si myslela. Vedl dvojí život a zůstal po něm nesplacený byt, kde žije jeho milenka Denisa (Berenika Kohoutová) se svými dvojčaty. Vilík s Květou se snaží splatit dluhy Květina manžela a ušetřit děti zklamání z jejich otce. Jenomže Jonáš Denisu pozná a začne se mezi nimi rodit sympatie. Ustojí vztah Květy a Vilíka náročné pracovní nasazení?

BOBO, HELUŠ, HUGO A VAVŘINEC

Švarc (Martin Zounar), Heluš (Martina Randová) a Hugo (Matyáš Svoboda) jsou krásná rodinka a všechno by bylo ideální, kdyby tolik netoužili po penězích. V honbě za bohatstvím se nechají Bobovým bratrem, hejtmanem Švarcem (Pavel Nečas), vtáhnout do podvodu kolem komunitního centra, které vede Vavřinec Kolečko (Marek Holý). Když ale Švarc zjistí, že s ním brácha nehrál čistou hru, obrátí se proti němu. Začíná bratrovražedný boj… Jak to dopadne? A neztratí při tom Švarc to nejcennější – lásku svého syna?

TEREZA, LEOŠ MÁRA, EDUARD A BĚLA

Eduard (Petr Štěpánek) by mohl konečně prožívat poklidný podzim života po boku ženy svého života, Běly (Zlata Adamovská). Starosti o dceru Terezu (Monika Zoubková) ho ale drží neustále ve střehu. Tereza prožívá nejhorší období svého života, nedaří se jí v nemocnici ani v boji o dceru Alžbětku (Ester Jírová) s exmanželem Radkem Benešem (Martin Zahálka), a to pochopitelně trápí i Eduarda. A to ještě netuší, jak moc se jeho vrásky v příštím roce prohloubí. Tereza se totiž o Vánocích seznamuje s mužem, který má v kamenické nemocnici neblahou pověst. Doktor Mára (Robert Jašków) jí dokonale zamotá hlavu. Mára má po léčení z drogové závislosti, je čistý, a zdá se, že se obrátil k lepšímu. Opravdu změnil charakter? Nebo je to jeho další hra? Jak dopadne střet Edy a Máry, když je ve hře budoucnost Edovy dcery? A jak se zachová Běla, která odmítá jen nečinně přihlížet?

ANDREA, HANÁK A MARTINA

Andrea (Klára Cibulková) přijíždí z Francie zpět domů do Kamenice. Petr Hanák (Radim Fiala) bude štěstím bez sebe a ze všech sil se bude snažit obnovit jejich vztah. Andrea bude váhat, ale dramatická událost je opět svede dohromady a posléze budou společně prožívat krásné období! Andrea však bude Petrovi zatajovat jednu věc, její nemoc, kterou zdědila po otci a o které ví, že ji jednoho dne zabije, bohužel udeřila naplno. Andrea tuší, že se její dny krátí, ale odmítá se kruté nemoci poddat. Pohltí ji komplikovaný případ pacientky Martiny Prchalové (Sandra Černodrinská), která trpí pod vlivem svého despotického manžela a Andrea chce udělat všechno pro to, aby ženu v zoufalé situaci zachránila. Na sebe přitom nemyslí…

BIBI, VOJTA A MAREK

Mezi Bibi (Marika Šoposká) a Markem (Štěpán Benoni) je konec. Marek se rozhodl odjet se svou manželkou Innou (Zuzana Stavná) na Ukrajinu a Bibi nezbylo nic jiného, než se smířit s tím, že její lásku zase zničila žena z partnerovy minulosti. A tak když v nemocnici potká sympatického doktora Vojtu (Ivan Lupták), svítá jí naděje na krásný nový vztah. Vojta má ADHD, s Bibi si ale výborně rozumí. Jenomže Marek nebude na Ukrajině věčně, co se stane, až se s Innou vrátí zpátky do Kamenice? Dokáže Bibi ustát svůj vlastní vnitřní spor mezi poklidnou láskou k Vojtovi a potlačovanou vášní k Markovi? Koho si nakonec vybere? A co Marek?


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.