Co bude v Ordinaci v růžové zahradě na podzim 2012 nového?

Na podzim roku 2012 se opět setkáme se starými známými, ale přibudou i nové postavy.

ČESTMÍR, MAGDA A JAKUB MÁZLOVI

Rodina Mázlů do osmé sezony nevykročí tou správnou nohou. Při návratu z dovolené se jejich vůz srazí s kamionem a půjde tu o život. Jakuba navíc v těchto těžkých chvílích čeká reparát z maturity. Magdin vztah s novým doktorem Jáchymem Kalinou, který jí pomohl v nejtěžších chvílích, se pozvolna mění v přátelství a flirt. Čestmír tuší, že mezi Magdou a Jáchymem se něco odehrává.

BĚLA VALŠÍKOVÁ A MARTIN JÁNSKÝ

Martin a Běla si stále dobírají jeden druhého. Martin se ale občas chová dost podezřele, hlavně v okamžiku, kdy mu Běla oznámí, že byla vykradena chalupa. Běla je přesvědčená, že nic nezmizelo, ale Jánský ví, že tomu tak není. Zmizel totiž klíček od trezoru. Vztahy mezi Bělou a Jánským jsou na bodě Běla neodhalila jeho rozporuplnou minulost.

DALIBOR FRYNTA, OTA KOVÁŘ A KATEŘINA VRÁNOVÁ

Po návratu z dovolené se všichni tři přátelé rozhodli, že se rakovinou porazit nedají. Jejich odhodlání ale naráží na zjištění, že má Dalibor metastázy na mozku. Jeho stav se zhorší natolik, že zůstane připoután na lůžku. Frynta se rozhodne požádat Otu o poslední a definitivní službu v podobě eutanazie. Proti jeho rozhodnutí se však zvedne vlna nevole.

ZDENA TICHÁ, DAVID SUCHÝ A TONÍK

Zdena se stává ideální matkou a hospodyní. Toník má problémy ve škole a Zdenin muž začíná z manželství unikat. Zdeně navíc vyčítá, že dává přednost domácnosti před vším ostatním.

PETR HANÁK, GÁBINA VAJNEROVÁ A FILIP VAJNER

Gábina, která se provdala za Filipa, se těší na nové začátky mimo Kamenici. Netuší však, že v nemocnici opět potká Hanáka, který celou situaci zkomplikuje. Gábina porodí syna Filípka, o kterého se však bude starat Filip. Gábina se vyhýbá plnění manželských povinností, vymlouvá se na zdravotní problémy, a tehdy začne situaci řešit její manžel.

LUCIE NOVÁKOVÁ, DAREK VÁGNER A LEA VÁGNEROVÁ

Darek s Lucií dál bezúspěšně válčí s hejtmanem. Darkovi na Lucii záleží, a proto se rozhodne povolat na pomoc svou sestru Leu, která je vlivná a má kontakty na mocné osoby. Lea přijíždí, aby pomohla v boji s bratry Švarcovými.

BABETA TREFNÁ, JINDŘICH VALŠÍK A CHOU

Vietnamka Chou, která je tetou Tien, chce zůstat v Česku. Proto za ní Tien přivede Mikeše, aby se mohl stát jejím manželem a aby ji zachránil po vypršení víza před návratem do Vietnamu. Svatbu za úplatek však překazí Babeta, která posléze zjistí, že udělala chybu, a sama začne intenzivně vyhledávat nového ženicha. Jako potenciálního manžela se pokusí oslovit Jindřicha Valšíka.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.