Co bude v Ordinaci v růžové zahradě na podzim 2013 nového?

Podzim s sebou přinese pokračování nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2, jehož devátá sezóna chystá na televizní diváky mnoho nečekaných zvratů. A to jak u Mázlových a Kalinových, tak u Zdeny a Davida Suchých. Rozehrají se ale také životní příběhy nových hrdinů, kteří ovlivní kolotoč osudů ve staré známé Kamenici…

Linda je těhotná s Jakubem. Na potrat je pozdě!

Linda Kalinová zjistí, že je těhotná. Na potrat už je ale ve třináctém týdnu pozdě, a tak Lindě nezbývá nic jiného, než o svém těhotenství informovat budoucího otce Jakuba. Těhotenství Lindě potvrdí Čestmír Mázl, který ale zřejmě netuší, že otcem je právě jeho syn. Jak se s tímto faktem vypořádají potenciální rodiče a rodiny Mázlových a Kalinových?

Zdena se zamiluje do fešáka Vargy

Už na konci osmé sezóny se Zdena setkala se sympatickým doktorem Richardem Vargou ze Slovenska. Zatímco Suchý zjišťuje úskalí života s barmankou Renatou, Zdena začíná prožívat snovou avantýru s doktorem Vargou, který si rozumí nejen s ní, ale i s jejími dvěma dětmi. Suchý si začíná uvědomovat, že tímto krokem o Zdenu zřejmě definitivně přichází, navíc díky svému dobrému příteli.

Návrat ztracené sestry

U Gábiny se objeví její sestra Simona, o které Gábina dlouho neslyšela. Simona chce odejít od svého partnera – gamblera a postarat se o svého pětiletého syna Dana. Gábina je ale přesvědčená, že se Simonou přicházejí jen samé komplikace, a tak jí příliš nedůvěřuje. Jejímu pocitu nepomáhá ani začínající vztah s doktorem Švarcem.

Babeta je zpět! Zuzana se bojí o místo

Zuzana Pantoflíčková je vrchní sestrou a doufá, že se Babeta do nemocnice už nevrátí. Babeta chce ale na oddělení zpátky, byť jako řadová sestra. Zuzana ji vnímá jako ohrožení a snaží se ji zastrašit. Vztahy na oddělení pod Zuzaniným vedením ale rozhodně nejsou ideální, zvláště po tom, co se spolčila s doktorem Švarcem.

Pantoflíček randí na internetové seznamce

Doktor Pantoflíček se po rozchodu se Zuzanou a následné samotě začíná poohlížet po nové partnerce, a to prostřednictvím internetových seznamek. Se svým činem se svěří i sestře Heleně Hradecké, která mu pomáhá s výběrem partnerky – po několika nepodařených schůzkách se objeví paní Květa Kulatá (Martina Hudečková) a zdá se, že i doktora Pantoflíčka čeká ideální vztah. Helena tak napomohla Pantoflíčkovi ke štěstí, musí ale řešit i svůj vlastní problém v podobě bohaté tetičky z Ameriky, do kterého bude zapletena i Běla Valšíková.

Jáchym přebere snoubenku pacientovi v kómatu!

Jáchym se začne sbližovat se snoubenkou pacienta Michala Beneše, který je v kómatu. Milenecký trojúhelník bude ale neskutečně propleten. Celá situace vyvrcholí nehodou, do které se nečekaně připlete i Gábina s malým Filípkem.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.