Co bude v Ordinaci v růžové zahradě na podzim 2014 nového?

Podzim s sebou přinese pokračování nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2, jehož desátá sezóna chystá na televizní diváky mnoho nečekaných zvratů. Už se to blíží! Váš oblíbený seriál z lékařského prostředí se po prázdninové pauze vrací zpět na televizní obrazovky se zbrusu novými díly v úterý 26. srpna! A co vás čeká?

Jubilejní desátá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 si pro diváky připravila pokračování životních příběhů oblíbených seriálových postav. Do Kamenice se přistěhují noví obyvatelé, ti rozhodn2 nebudou neviditelní a s osudy ostatních pořádně zamíchají.

První z nich je doktorka Marie Pokorná v podání Dany Batulkové. Mázlovi vstoupí do života hned dvě atraktivní ženy, shodou okolností identická dvojčata – ohrozí svým příchodem Mirku, která Čestmíra platonicky miluje už několik let?

Životní zvrat čeká i Petra Hanáka – jeho přítelkyně Gábina se totiž vrátí z psychiatrické léčebny a Petr je tak vystaven nelehkému výběru mezi Gábinou a současnou přítelkyní, doktorkou Andreou Blechovou.

Těšte se na svatbu Babety!

Slyšíte dobře, Babeta se bude vdávat! A její představitelka herečka Bára Štěpánová se už nemůže dočkat! A co vy? A koho si Babeta bude brát? Ano, milovaného Alberta Hesse! Konečně se i naše vrchní a oblíbená sestra dočkala blaženého souznění, které v nových dílech potvrdí svazkem manželským! Bára Štěpánová je z toho nadšená a my doufáme, že to vykouzlí úsměv i vám.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.