Co bude v Ordinaci v růžové zahradě na podzim 2015 nového?

Jedenáctá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 přinese mnoho nečekaných zvratů, radostí i strastí. Diváci se mohou těšit na svatbu jednoho z kamenických párů, nový přírustek do rodiny nebo na nově vznikající lásku. Kamenici se bohužel nevyhne stále prohlubující se manželská krize ani intriky, které rozvrátí nejedno přátelství.

Darek Vágner, Lucie Vágnerová, Lada Hrůzová a Monika Moravcová

Do nemocnice nastupují mladé sestřičky, žákyňky. Dvě z nich – Lada s Monikou – zůstávají pracovat na chirurgii. Lada je trdlo, slon v porcelánu, nicméně milá holka, která si ovšem za to jak vypadá a jaká je nešika, brzy vyslouží výsměch okolí. Darkovi je Lady líto, připomíná mu snad sama sebe v začátcích v nemocnici, a tak se Lady ujme. Zamiluje se Lada do Darka? A co na to Lucie?

Běla Valšíková, Radek Pokorný a Jan Pantoflíček

Běla zaměstnala Radka ve své ordinaci a teď se potýká s jeho nedostatky a postupně zjišťuje, že Radkovy profesní schopnosti jsou výrazně omezené. Radek to cítí a bojuje proti „nespravedlnosti“. Konflikt s Bělou eskaluje v okamžiku, kdy Radkův bratr Vašík začne chodit do kroužku karate, kde se záhy objeví podezření ze sexuálního obtěžování trenérem Martincem. Je podezření opodstatněné? A jak se k tomu postaví Radek?

Kateřina Vránová, Jirka Linhart a Tomáš Zajíc

Stela s Tomášem čekají miminko, Tomáš ale pořád nedokáže z hlavy dostat Kateřinu. V době, kdy zastupuje Hejduka, který je na nemocenské, si Tomáš vychutnává převahu nad Jirkou. Ale dosáhne leda toho, že Kateřina s Jirkou dávají výpověď a chtějí odjet z Kamenice. Ani jejich vztah už nebude jen poklidný, a to Kateřina ještě netuší, že se na jaře vrátí Ota Kovář, její velká láska.

Bohdan Švarc a Heluš Švarcová

Heluš i nadále trápí Švarce. Zásadní obrat nastane, když se v nemocnici objeví Kubát, příbuzný stařičké pacientky a chce po Švarcovi a Heluš, aby tchyni zprovodili ze světa. To je na Švarce a Heluš příliš, nicméně se, ani netušíce jak, stanou téměř spolupachately zločinu. To manžele spojí a oni společnými silami nad Kubátem zvítězí. Ale to ještě netuší, že se jim Kubát rozhodne mstít...

Čestmír Mázl, Jakub a Jana

Z Jany se stává díky účinkování v muzikálu lokální celebrita. Aby se dostala ještě výš, sama na sebe začne záměrně poutat pozornost bulváru. Mázl se tak nechtěně dostává opět do světla reflektorů, což mu vůbec není příjemné. Situace eskaluje ve chvíli, kdy je kvůli Janě ohrožen Jakubův život. Jak to s Jakubem dopadne? A co Čestmír s Janou, ustojí partnerskou krizi?

Zdena Suchá, David Suchý a Štěpán Hejduk

Dramatické události na začátku sezóny, kdy se Zdena s Hejdukem dostanou do ohrožení života, tuto dvojici spojí. Hejduk začne Zdeně imponovat a to, že oba dva řeší manželskou krizi, nakonec vyústí v milenecký vztah. Bude vztah Zdeny s Hejdukem začátkem konce obou manželství?

Tomáš Zajíc, Stela Seifertová, Anna Seifertová, Karel Seifert, René Seifert a Bára Nývltová

Stela se těší na miminko a celá její rodina také. Na Stelino požádání přijede René a Tomáš rozhodně nechce přijít o slibné vyhlídky v rodině, kde má našlápnuto na velkou kariéru. Změní tedy přístup ke Stele. Velké eso v rukávu Tomáš získá v okamžiku, kdy zjistí, že Hejduk podvádí manželku se Zdenou Suchou. Tomáš získá na svoji stranu několik spojenců z rodiny Seifertových, ovšem jenom do chvíle, kdy se do Kamenice vrací René se svojí novou přítelkyní.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.