Co bude v Ordinaci v růžové zahradě na podzim 2016 nového?

Nová osudová setkání, životní výhry, ale i pád na úplné dno jedné z nejoblíbenějších postav. Dramatické momenty a zvraty, které byste rozhodně nečekali, zakázaná láska, ale i smrt. Taková bude dvanáctá sezóna nejoblíbenějšího seriálu současnosti.

Dvanáctá sezóna nejoblíbenějšího seriálu současnosti přinese dramatické momenty a zvraty plné nových osudových setkání, zakázané lásky, životních výher, ale i pádu na úplné dno jedné z nejoblíbenějších postav. Zdálo se, že do života Čestmíra Mázla vstoupila nová žena, jenomže život dokáže být zamotanější. Hlava kolem půjde i sympatické doktorce Aleně (Michaela Badinková). Klíč k jejich společnému štěstí má překvapivě Alenina maminka Jarmila (Jana Paulová).

Běla Valšíková prožije peklo na zemi, jako by nestačilo velké trápení, které má s Alzheimerovou chorobou partnera Viktora Hofmana. Bobo Švarc se nezmění a opět nevynechá jedinou příležitost ke zbohatnutí, čímž sebe i Heluš přivede do neuvěřitelných situací. Vymotat se z falešného přátelství s kamioňačkou Babákovou (Valérie Zawadská) nebude vůbec jednoduché.

Před Davidem Suchým a Zdenou Suchou stojí těžký úkol, ne-li vůbec nejtěžší, jaký milující rodiče musí zvládnout. Zatímco Zdena zahoří láskou k slovenskému hokejistovi Martynčákovi (Ján Jackuljak), Davida spaluje zášť. Mezi Otou Kovářem a sestřičkou Kateřinou vždycky stál někdo třetí, ba i čtvrtý. S kartami jejich osudu zamíchá i nový kolega Adam (Libor Stach). Lucie a Darek se těší na prvního společného potomka, do života jim ale vstoupí Vilík (Roman Štabrňák), nová posila sesterny.

ČESTMÍR MÁZL

Mázl tak trochu rezignoval na lásku. Zdá se ale, že po sérii neúspěšných vztahů konečně poznává svou osudovou ženu, lékařku Alenu Rytířovou (Michaela Badinková). Cesta jednoho k druhému ale nevede přímočaře, lemuje ji nejedna peripetie. Alena je rozvedená matka dcery Emy (Simona Lewandovska), která studuje medicínu a velice dobře si rozumí s Jakubem Mázlem. Součástí rodiny je i Alenina neortodoxní matka Jarmila (Jana Paulová), která umí pořádně zatopit a tak si Čestmír bude často připadat jako ve vířivce.

ŠVARC A HELUŠ

Tuhle dvojku nikdo a nic nezastaví, a jakmile někde zašustí nějaká bankovka, můžete si být jisti, že oni ji slyší jako první. Právě teď jsou tihle dva sice na ostří nože, nečekané zacinknutí mincí je ale bezpečně opět spojí v další lumpárnu. Do nemocnice je přijata umírající milionářka Babáková (Valerie Zawadská). Švarc vycítí druhou šanci. Chce dědit a snaží se milionářku Babákovou sbalit. Překážkou je ale Heluš, která sice souhlasí s rozvodem, ale má nepříjemnou podmínku…

ZDENA SUCHÁ A DAVID SUCHÝ

Suchý se vrací z Ugandy, kde si uvědomil, jak důležité jsou pro něj děti. Rozhodne se dát svoji rodinu zase dohromady. Je ale pozdě. Zdena má nového partnera, slavného slovenského hokejistu Martynčáka, a chce rozvod. Suchému se nelíbí, že by děti zůstaly na Slovensku a nemohl je vídat. Začíná rozvodové peklo, ve kterém Suchý i Zdena ve snaze udělat to nejlepší pro děti, chybují a nechtěně způsobují jeden druhému problémy.

OTA, MARIKA A KATEŘINA

Kateřina odpustila Otovi a společně vychovávají její dítě. Zato mezi Marikou a Otou to na oddělení vře a jejich vztah neustále nebezpečně balancuje mezi láskou a nenávistí. Ota v Marice v jednu chvíli objeví citlivou dívku, kterou se snaží v sobě potlačit, aby jí už nikdy nikdo neublížil a ona tak mohla dosáhnout svých cílů. Ota přijímá nového lékaře Adama (Libor Stach), talentovaného kluka, který ale bere všechno na lehkou váhu a počítá s tím, že práci na chirurgii lehce zvládne. Realita je však trošku jiná.

BĚLA VALŠÍKOVÁ

Z pracovního kolotoče a neustálého řešení problémů druhých se Běla bude muset zastavit a začít konečně myslet na sebe. Proč? Protože zdraví má jenom jedno. Čeká ji až příliš těžká zkouška, ve které půjde o život.

LUCIE A DAREK

Lucie s Darkem se připravují na příchod miminka. Dramatický porod jim změní život víc, než čekali. Vstoupí do něj Vilík (Roman Štabrňák), zdravotní bratr, který nastoupil do kamenické nemocnice, kde bude bojovat s předsudky, ženským kolektivem, nadváhou a hlavně se samotou. A jen tak neodejde.

BABETA

Babeta se bude snažit pomoct zdravotnímu bratru Vilíkovi, aby si našel holku.

HANÁK A ANDREA

Po mimořádně dramatickém roce panuje v jejich soukromí až nezvyklý klid. Naplno se věnují práci v nemocnici a vychutnávají nebývalou pohodu doma. Jak dlouho jim vydrží?

SEIFERT

Po tragické smrti vnučky chystá Seifert nemocnici k prodeji. Lékaři a sestry tak musí čelit změnám a škrtům v rozpočtu.


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.