Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě v roce 2012

V nové sezoně seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se opět můžete těšit na nové postavy.

Martin Jánský (Vladimír Kratina)

Martin Jánský (Vladimír Kratina) - Seriál rdinaci v růžové zahradě 2

Léta pohřešovaný otec Eriky Jánské se neočekávaně objeví v Kamenici s jediným cílem. Vysvětlit své dceři, proč ji jako malé dítě opustil, a předat jí věno, které pro ni celá léta v zahraničí střádal. Jeho příjezd vyvolá bouřlivou reakci Jánské, jejíž verze rodinné historie, kterou celá léta předkládala Erice, se od té Jánského výrazně liší. Jánský navíc přiveze své věno v diamantech, takže svou roli v příběhu sbližování otce s dcerou sehraje i krádež drahých kamenů.

V mládí amatérsky sportoval a velké sportovní naděje a vlastně své neuskutečněné ambice vkládal do jediného syna Vojty, který odmalička dobře lyžoval.

Martin Jánský je rovný a přímý chlap, který s ničím nedělá příliš velké problémy - a kdysi osudově doplatil na svou zamilovanost a přílišnou důvěřivost. Zklamání a frustrace ho vyhnaly do emigrace, kde si celou dobu vyčítal, že kvůli fatální neshodě s Jánskou přišel i o kontakt se svou dcerou. Dopustil, aby přišla o otce, a nyní chce napravit alespoň to, co se ještě napravit dá.
Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.