Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě v roce 2014

V nové sezoně seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se opět můžete těšit na nové postavy.

MUDr. Marie Pokorná (Dana Batulková)

MUDr. Marie Pokorná (Dana Batulková) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Pediatrička, nová kolegyně Běly Valšíkové. Energická, milá, ale také sebevědomá a neústupná žena, která svou nesmlouvavou povahou hned zpočátku narazí na šéfovou Bělu. Marie je zastánkyně alternativních metod léčby, které naopak Běla neuznává.

Vztah Běly a Marie bude mít složitý vývoj, především proto, že Marie před celým osazenstvem ordinace skrývá jedno nepříjemné tajemství. Kdyby Běla věděla, proč musela Marie opustit předchozí praxi, nikdy by ji do Růžové zahrady nepřijala…Radek Pokorný (Karel Heřmánek ml.)

Radek Pokorný (Karel Heřmánek ml.) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Dospělý syn Marie Pokorné. Protože Marie před lety ovdověla, vzal si Radek do hlavy, že v rodině nahradí otce a postará se o matku i své dva sourozence, osmiletého Vašíka a třináctiletou Elišku. Marie ale především chce, aby Radek dostudoval medicínu.Vašík a Eliška Pokorní (Daniel a Karina Rchichev)

 

Mladší děti lékařky Marie. Nemají to lehké, protože jsou sami s maminkou a starším bratrem, a maminka je navíc vážně nemocná. Náhoda je zavane do Valšíkovic vily, kde se spřátelí s Bělou i s Jindřichem a jeho psem Čendou.Dana a Jana Ráčkovy (Agnes a Teresa Branna)

Jana Ráčková (Teresa Branna) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2
Dana Ráčková (Agnes Branna) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Když si Jakub přivede do Mázlovic domácnosti novou chůvu, šokovaný Čestmír v ní pozná bývalou milenku, divokou a nezodpovědnou vymetačku večírků Janu. Ale všechno je jinak, Jana má totiž sestru, jednovaječné dvojče, které se jí podobá jen zevnějškem. Dana Ráčková je pravý opak své sestry, zodpovědná, pořádná a vzorná dívka.Pavel Strnad (Filip Čáp)

Pavel Strnad (Filip Čáp) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Nová síla na záchrance v Kamenici. Mladý sportovní muž, který kdysi odešel z Kamenice kvůli milostným trablům a nyní se touží vrátit. Davida a Zdenu Suché ale čeká nepříjemné překvapení, Jolana Lepařová pozná ve Strnadovi pravého otce Toníka Suchého…Helga Otradovská (Martina Řandová)

Helga Otradovská (Martina Řandová) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Protivná, lakomá a závistivá sestřenice vrchní Babety. Babeta „sestřence Heluš“ kdysi přebrala muže a Heluš jí má dodnes za zlé, že zůstala na ocet. Proto se nyní rozhodne, že se Babetě pomstí a zkazí jí svatbu…

Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.