Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě na jaře 2015

V nové sezoně seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se opět můžete těšit na nové postavy. V novém roce 2015 se ve vašem oblíbeném seriálu objeví hned několik nových postav v podání výborných herců Pavla Kikinčuka a Pavla Soukupa i Kamily Kikinčukové. Koho ztvární a na co se můžete těšit?

Ředitel Štěpán Hejduk (Pavel Kikinčuk)

Ředitel Štěpán Hejduk (Pavel Kikinčuk) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Do kamenické nemocnice nastoupí ředitel Štěpán Hejduk (Pavel Kikinčuk) a v duchu rčení „nové koště dobře mete“ nastolí nové pořádky, které ovlivní životy mnohých jeho podřízených, zejména současného primáře Davida Suchého a jeho manželky Zdeny.Sestřička Stela (Kamila Kikinčuková)

Sestřička Stela (Kamila Kikinčuková) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Do kamenické nemocnice nastoupí ředitel Štěpán Hejduk (Pavel Kikinčuk) a v duchu rčení „nové koště dobře mete“ nastolí nové pořádky, které ovlivní životy mnohých jeho podřízených, zejména současného primáře Davida Suchého a jeho manželky Zdeny.Bezdomovec Cyril (Pavel Soukup)

Bezdomovec Cyril (Pavel Soukup) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Hanák se, díky alkoholu, kterému opět podlehne, seznámí s bezdomovcem Cyrilem Kolihou, který z jeho života jen tak neodejde. V roli Cyrila byste herce Pavla Soukupa ale poznali jen steží. Maskéři si s jeho postavou opravdu užijí.Kartářka Melisa (Renata Rychlá)

Kartářka Melisa (Renata Rychlá) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

V Kamenici se objeví věštkyně Melissa, která Mázlovi vyrazí dech informací, že mluvila se zesnulou Magdou!

Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.