Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě na podzim 2012

V osmé sezoně seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se opět můžete těšit na nové postavy.

MUDr. Jáchym Kalina (Lukáš Hejlík)

MUDr. Jáchym Kalina (Lukáš Hejlík) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Třicetiletý chirurg a plastický chirurg Jáchym Kalina má za sebou působení ve fakultních nemocnicích v Praze. Ze svého dosavadního působiště odešel po konfliktu s nadřízeným. Jáchym je hezký, sexy muž, který to o sobě moc dobře ví. Preferuje krátkodobé nezávazné známosti, protože se opravdového vztahu bojí. Umí si rychle získat přátele i nepřátele.

Ženy ho obecně mají rády a odpouštějí mu jeho nedostatky. Jáchym má smysl pro humor, osobní kouzlo a jeho „slabinou“ je čtrnáctiletá sestra Linda, o kterou se s láskou stará. O své rodině Jáchym nemluví a střeží si své soukromí. Nechce, aby o něm někdo věděl, jak je obětavý a úžasný.


Sestra Tien (Ha Thanh Nguyenová)

Sestra Tien (Ha Thanh Nguyenová) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Mladá Vietnamka Tien žije v Česku od svých pěti let. Vystudovala zde základku i střední školu. Počítala s tím, že poté půjde studovat medicínu, stejně jako její bratr. Její plány však překazila smrt milované matky. Aby zůstal zachován rodinný obchod, který máma vedla, otec Tien rozhodl, že místo studií bude pracovat v tržnici.

Štěstí talentované studentky tak muselo ustoupit blahu jejího bratra. Nakonec s pomocí doktora Hanáka, který odhalil její medicínské znalosti, nastupuje Tien do nemocnice jako zdravotní sestra.


Linda Kalinová (Kateřina Pechová)

Linda Kalinová (Kateřina Pechová) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Čtrnáctiletá Linda je navenek hodně drsná holka, ale uvnitř je to vyplašená, emocemi zmítaná puberťačka. Mezi Lindou a rodiči je skoro dvougenerační rozdíl a Jáchym je tak pro ni jediným příbuzným, se kterým si otevřeně může popovídat o svých strastech a problémech.

Linda byla zvyklá, že může u bratra, v případě potřeby, vyhledat kdykoli azyl, takže teď nese s nelibostí, že se odstěhoval tak daleko.


Gustav Kalina (Petr Oliva)

Gustav Kalina (Petr Oliva) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Otec Jáchyma a Lindy je bývalý armádní důstojník. S dcerou si příliš nerozumí, protože je podle ní starý a totálně out. Gustav je obyčejný člověk, který své děti miluje a vždy se jim snažil dát maximum. Je rád, když je Linda u svého bratra, protože ví, že on ji má rád a že je v dobrých rukou.
Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.