Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě na podzim 2016

V nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 se můžete těšit na nové postavy. Jak ovlivní životy vašich oblíbených hrdinů? Komu pomůžou nebo naopak uškodí?

Andrej Martynčák (Ján Jackuliak)

Andrej Martynčák (Ján Jackuliak) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Zdena má nového partnera, slavného slovenského hokejistu Martynčáka, a chce rozvod. Charismatický hokejista Andrej Martynčák, to je nový seriálový partner Zdeny Suché, který se v premiérových dílech objeví po jejím boku a přijede s ní do Kamenice. A pořádně zamíchá s děním kolem celé rodiny Suchých, což jeho představitel i sám potvrzuje.Vilík Brouček (Roman Štabrňák)

Vilík Brouček (Roman Štabrňák) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Vilík (Roman Štabrňák) je zdravotní bratr, který nastoupil do kamenické nemocnice, kde bude bojovat s předsudky, ženským kolektivem, nadváhou a hlavně se samotou. Do života vstoupí Darkovi a Lucii. Zdravotní bratr Vilík má dobré srdce a nepochybně na správném místě, ovšem v těle, které je sice k nepřehlédnutí, na zadek si z něj holky ale nesednou. Vilík zkrátka spíš než holky baští vdolky.Adam Svoboda (Libor Stach)

Adam Svoboda (Libor Stach) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Sestřičky v kamenické nemocnici jsou na nohou! Přichází mladý pohledný absolvent medicíny Adam. Ruce má sice zatím prací nepolíbené, ovšem obličej k zulíbání. Adam Svoboda je novým chirurgem v kamenické nemocnici. Je to pětadvacetiletý kluk, který přichází rovnou z medicíny. Není zkušený doktor, takže se to jeho angažmá neobejde bez začátečnických kiksů a průserů, ale naštěstí to vždycky někdo zachrání a nikdo to neodnese na životě.Jarmila (Jana Paulová)

Jarmila (Jana Paulová) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Alenina neortodoxní matka Jarmila umí nejen Aleně a Čestmírovi pořádně zatopit.Babáková (Valerie Zawadská)

Babáková (Valerie Zawadská) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Do nemocnice je přijata umírající milionářka Babáková (Valerie Zawadská). Švarc vycítí druhou šanci. Chce dědit a snaží se milionářku Babákovou sbalit. Překážkou je ale Heluš, která sice souhlasí s rozvodem, ale má nepříjemnou podmínku…

Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.