Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě na podzim 2017

Okouzlující ženy, učarovaní muži a dojde na skutečná kouzla, ale i čarování s emocemi. A o nové zvraty se zaslouží tyto nové posily.

Marek (Štěpán Benoni)

Marek (Štěpán Benoni) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Marek je nový záchranář kamenické nemocnice. Je to kluk, který se s ničím moc nepáře a nějaké city odsouvá na druhou kolej. Je tvrdý, k sobě i k ostatním, a pro kritické slovo nejde daleko. Ví, že se holkám líbí, a tak si jejich náklonnost užívá, anebo ji prostě vůbec neřeší. Na prvním místě je práce a záchrana lidského života, až pak řeší svůj vlastní život.

"Marek mě baví. Mám takové lidi, jako je on, rád a obdivuju je. Možná na první pohled působí nafoukaně, arogantně, neemočně, ale je to typ člověka, který vždycky ví, co má dělat, je praktický, okamžitě jedná a funguje na 100%."Hugo (Matyáš Svoboda)

Hugo (Matyáš Svoboda) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Jestli doktor Švarc (Martin Zounar) něco nečekal, tak to, že se mu na prahu jeho zděděné vily objeví jeho syn. Myslel si, že se nenarodil, ale stalo se a geny se nezapřou... Role vykuka Huga se zhostil talentovaný herec Matyáš Svoboda (11), který je před kamerou jako ryba ve vodě…

"Hugo je super, mám to díky němu pestré. Hraju totiž hodného i zlého dohromady, to je pro mě herecky hodně zajímavé. Hugo je totiž docela podlý, docela zlobí, krade peníze. Ale není vyloženě zlý, někdy se chová moc hezky, třeba ke svému psovi. O něj má strach. Ale je to můj protiklad, to určitě."Charlotte Moreau (Chantal Poullain)

Charlotte Moreau (Chantal Poullain) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Zástupkyně majitele kamenické nemocnice, Francouzka Charlotte Moreau, je ženou na svém místě. Ze své pozice udělá zkraje několik nepopulárních rozhodnutí a změn. Její pragmatické kroky tak výrazně ovlivní osud hned několika postav v Kamenici. Těžké chvíle způsobuje i její představitelce Chantal Poullain…

"Charlotte je autorita a působí chladně. Má pozici, ze které může činit závažná rozhodnutí, může zasahovat do chodu nemocnice a dělat změny, které někteří mohou vnímat negativně. Na druhé straně nemůže citově investovat do každého pacienta nebo do každého zaměstnance. Není lékař, je manažer. Člověk, který ji nezná, by si o ní možná mohl myslet, že je mrcha, jak se říká česky. Ale myslím, že jakmile se v budoucnu dozví její životní příběh, pochopí její důvody pro to, co dělá."Květa Hrzánová (Klára Oltová)

Květa Hrzánová (Klára Oltová) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Nová sestřička na chirurgii Květa Hrzánová bude tou příslovečnou tichou vodou, která břehy mele. S Květou se život nemazlil, a tak i když její duše je z podstaty křehká, nelehké životní situace ji donutily stát pevně nohama na zemi a křehké nitro schovat pod hroší kůži. Vdova se dvěma dětmi – dcerou Františkou (Viktorka Rybová) a dospívajícím synem Jonášem (Milan Peroutka) – to v kamenické nemocnici nebude mít jednoduché, a i když zpočátku možná nebude všem sympatická, její představitelka Klára Oltová má pro ni pochopení…

"Je to velmi pragmatická žena, která se ocitla v životě v těžké situaci, kdy se musela o své dvě děti postarat sama. Zůstala na ně úplně sama a uživit z platu zdravotní sestřičky kluka na vysoké a malou dceru musí být téžké. Květa sice v nemocnici nebude mezi sestřičkami populární, omylem ji budou vnímat jako kariéristku, ale ona taková není. Jen si kvůli dětem nemůže dovolit ztratit práci, a tak o ni velmi bojuje a přijímá příležitosti, které přichází. Snaží se svou práci udělat nejdůsledněji, jak jen dovede. Myslím, že čelí velmi statečně všem příkořím."Sestřička Radka (Anna Julie Slováčková)

Sestřička Radka (Anna Julie Slováčková) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Je mladá, je půvabná, ale krása, kterou oplývá navenek, jí chybí uvnitř. Radka je novou posilou sesterny kamenické chirurgie, její kolegyně to s ní ale nebudou mít jednoduché.

"Zatím na mě působí jako loktařka, které nevadí být na ostatní hnusná, když vycítí, že by to mohlo být v její prospěch. Doufám, že uvnitř zas tak hnusná nebude. Má i svoji citlivou stránku, kterou dává najevo bohužel trochu cholericky."

Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.