Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě na podzim 2019

Do nemocnice zavítají dva sympaťáci i pořádná megera. Do patnáctého roku vysílání vstupuje Ordinace s novými hvězdnými tvářemi i silnými dějovými linkami, v nichž se soukromá dramata kamenických lékařů a sester proplétají se závažnými medicínskými případy inspirovanými skutečností. Na které nové tváře se můžete těšit?

MUDr. Marin Brabec (Pavel Řezníček)

MUDr. Pavel Řezníček (Štěpán Benoni) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Nabídku zahrát si v Ordinaci v růžové zahradě 2 dostal už dvakrát. „Vždycky ale přišla v době, kdy jsem točil něco jiného a chtěl jsem se na to soustředit. Vyšlo to až teď a jsem spokojen,“ vysvětluje Pavel Řezníček, kterého diváci brzy poznají jako charismatického doktora Martina Brabce.Ludva (Zdeněk Godla)

Ludva (Zdeněk Godla) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Byl zvyklý hrát sám sebe, v Ordinaci v růžové zahradě 2 Zdeněk Godla vytvoří postavu, která má s jeho vlastním životem pramálo společného. Na natáčení do hostivařských ateliérů dojíždí z Chomutova údajně se staženým žaludkem.Zita Drábová (Jana Holcová)

Zita Drábová (Jana Holcová) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Drobná na pohled, ale jen na ten první. Uvnitř silná osobnost s pevnými zásadami. Taková bude nová šéfka záchranky kamenické nemocnice MUDr. Zita Drábová. „Zita nastupuje s velkými ambicemi udělat pořádek na oddělení záchranky. Díky tomu bude mezi svými kolegy velmi neoblíbená,” naznačuje její představitelka Jana HolcováLibuška (Lenka Termerová)

Libuška (Lenka Termerová) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

Do Ordinace v růžové zahradě 2 přichází herečka Lenka Termerová. Scénář ji zavádí mezi světské. Jaká bude její úloha v životě populární seriálové dvojice Boba a Heluš?Táňa a Patrik Márovi (Markéta Děrgelová a Patrik Děrgel)

Táňa a Patrik Márovi (Markéta Děrgelová a Patrik Děrgel) - Seriál ordinace v růžové zahradě 2

„Poprvé v životě bych měla hrát sympatickou holku,” těší se na novou roli mladé lékařky Táni Markéta Děrgelová. A není to jediné poprvé… Poprvé se také před kamerou potká se svým manželem Patrikem Děrgelem.

Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.